Proneco, s.r.o.

692 01 Klentnice 78

tel: +420 515 551 300

e-mail: sekretariat@proneco.cz

  • PREPARÁTY K VÝROBĚ DESTILÁTŮ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidvat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod

 

                                                                     

Destilat
Společnost Erbslöh Geisenheim AG je velmi zkušeným partnerem v oblasti výroby nápojů a pomáhá zvládnout dlouhou cestu od sběru suroviny až po plnění finálního produktu do láhve. Nabízí preparáty k ošetření vína, piva, ovocných moštů a také k výrobě destilátů.


Aby destilát byl co možná nejkvalitnější a výtěžnost uspokojivá, připravili jsme pro Vás pár užitečných informací, jak dosáhnout tohoto cíle. Letáček „Destilace podle receptu“ je rozdělen podle druhů zpracovávaného ovoce, naleznete v něm základní přehled pracovních postupů, doporučení a aktuální seznam doporučených preparátů.

O letáček si můžete zdarma požádat na tel. 515 551 300 nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

PREPARÁTY K VÝROBĚ DESTILÁTŮ

Vitamon® Combi

U Vitamon® – produktů se jedná o preparáty speciální ...

102050
18,15 Kč
bez DPH15,00 Kč
3,15 Kč
Cena / kg:
Balení

VitaFerm® Ultra F3

VitaFerm® Ultra F3 je multi-komplexní výživa, ve které se ...

102054
71,39 Kč
bez DPH59,00 Kč
12,39 Kč
Cena / kg:
Balení

Vitamon® CE

Kompenzace výživy u silně odkalených moštů flotací, ...

102055
33,88 Kč
bez DPH28,00 Kč
5,88 Kč
Cena / kg:
Balení

Granucol GE

Selektivně účinkující aktivní uhlí rostlinného ...

106007
260,15 Kč
bez DPH215,00 Kč
45,15 Kč
Cena / kg:
Balení

Kadifit

V případě Kadifitu se jedná o čistý kaliumdisulfid ...

107010
96,80 Kč
bez DPH80,00 Kč
16,80 Kč
Cena / kg:
Balení

Ohřívač Atman Standard 350 W akvarijní/na víno

K použití jako ohřívač na víno,zahřívá tekutinu v nádobě až ...

510051
349,00 Kč
bez DPH288,43 Kč
60,57 Kč
Cena / kg:

PuroCell O

Čistý preparát z buněčných stěn na podporu aktivity ...

202001
937,15 Kč
bez DPH774,50 Kč
162,65 Kč
Cena / kg:
Balení

Vinařské potřeby a potřeby pro vinaře:

Nabízíme Vám preparáty (přípravky) k ošetření vína, preparáty k ošetření sektů, preparáty k výrobě piva, preparátky k výrobě destilátů a výrobě ovocných šťáv. Nabízíme postřiky a hnojiva nejen do vinic a vinohradu, ale i zahrad a sadů. Vázací drátky, nůžky, kádě, kbelíky, hadice, trychtýře, kanystry, koštýře, skleničky, sirné knoty, filtrační desky, korky a záklopky, láhve, šroubové uzávěry. Substráty pro výsadbu, nářadí pro zahrádkáře a vinaře, umělohmotné nádoby (různé velikosti), přepravky na hrozny, kádě, hoboky a sudy, barikové sudy. Demižony na víno, odměrné válce a nádoby, laboratorní přístroje, kónické korky do lahví a sudů, papírové kartony a další potřeby pro vinaře. 

Nosným programem firmy Proneco, s.r.o. jsou technologie pro výrobu nápojů - technologie při výrobě VÍNA, výroby SEKTŮ, výroby PIVA, výroby DESTILÁTŮ (kořalek) A OVOCNÝCH ŠŤÁV.
Základem je poradenství zkušených technologů, s nimiž můžete být při výrobě v úzkém kontaktu. Poradenství poskytujeme jak velkovýrobcům, tak i malovinařům,výrobcům piv a ovocných šťáv. Zajistíme vše, co pro výrobu potřebujete. Výrobní postupy, strojní zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Korkové zátky, syntetické uzávěry, šroubové uzávěry NOVATWIST a VINOTWIST, záklopky na láhve, termokapsle, láhve, skleničky, koštovačky, koštýře, pipety,demižony, lihoměry, cukroměry, moštoměry, popisovače na láhve a sklo, nůžky Bahco, nůžky a pákové nůžky STOCKER, dětské zboží na zahradu, konvičky, hrábě, smetáky, vázací kleště, vázací drátky, bužírka, rosiče a postřikovače, plničky lahví, filtrační desky a filtrační papíry, filtrační svíčky, kartáče na čištění demižonů a nádob, odborné knihy s vinařskou tématikou, plastové kanystry, nádoby a odměrné válce, mlýnkoodzrňovače, sudy na víno, sudy barrique.

Zahradnické potřeby:

Hnojiva, zahradnické substráty, substráty na muškáty, NPK, CERERIT, Kumulus, muškáty, hnojiva na muškáty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přírodní preparáty k výrobě vína, piva, destilátů a ovocných šťáv

Stroje a zařízení firmy Bucher-Vaslin pro vinařský průmysl

Záruční a pozáruční servis na zařízení

Pronájem Cross-flow filtru

Stroje a zařízení firmy Schneider

Barikové sudy

Procesy při výrobě vína, destilátů a šťáv: 

Vinifikace moštu, jablečno-mléčná fermentace, kvašení, úprava kyselin, čiření vína, smyslové hodnocení, stabilizace vína, filtrování vína, výroba šumivého vína, testovací a laboratorní sady, odstranění pěnivosti, úprava PH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proneco - vinařské potřeby a technologie pro výrobu nápojů