Trávníková náplast 3 v 1 - 1 kg

  • Kód výrobku: 1200141
  • Dostupnost: Na skladě
  • Doprava:
ks
134,16 Kč cena s 21% DPH

Registrujte se a získejte 4% slevu na veškerý náš sortiment.

Nevíte si rady?
Obraťte se na našeho technologa

FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 je ideální pomocník na opravu vzhledu Vašeho trávníku. Pokud se Vám objevují po zimě lysiny nebo je trávník nějakým způsobem poškozen, je použití tohoto přípravku nejjednodušším a nejrychlejším způsobem opravy. Jedním krokem poškozené místo snadno opravíte. Za velmi krátkou dobu Vám vyroste na poškozeném místě nový odolný trávník. Tento prostředek je vyroben z prémiového kokosového substrátu, semen rychle klíčících trav a dlouhodobě působícího hnojiva. Všechny složky společně zajistí semenům trav ideální prostředí pro jejich rychlé klíčení a růst. - oprava poškozeného trávníku ve 3 krocích a pomocí jediného výrobku - kokosový substrát dobře zadržuje vodu a podporuje klíčení trav - semena trav obsahují speciální druh rychle klíčících trav- nový trávník vzklíčí již do 14 dnů - dlouhodobě působící hnojivo dodává klíčícím semenům trav výživu a zrychluje jejich růst - obsahuje AQUA Cell, který usnadňuje pronikání vody do substrátu a prodlužuje nutnost pravidelné zálivky. - speciální kokosový substrát je společně s AQUA Cellem® spolehlivou zásobárnou vody – zadržuje vodu v blízkosti klíčících trav - balení 1 kg vystačí na opravu 2 m2 KOKOSOVÁ VLÁKNA Příznivě působí na nesléhavost substrátu a prodlužuje jeho životnost. AQUA Cell Drobné částice AQUA Cell pomáhají rozvádět vodu s živinami po celém objemu pěstební nádoby a postupně je vydávat tak, jak rostlina vyžaduje. Zpomaluje proces vysychání substrátu, snižuje se spotřeba vody i četnost zálivky.

Souvisejíci výrobky

Kristalon plod a květ 0,5 kg

Kristalon plod a květ 0,5 kg

87,35 Kč včetně DPH | cena za 1 kus

Na skladě

Detail
Vitality komplex 1 l

Vitality komplex 1 l

od 99,99 Kč 84,70 Kč včetně DPH | cena za 1 l

Na skladě

Detail

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že od pondělí 4.5.2020 jsou prodejny PRONECO, s.r.o. i laboratoř opět v provozu dle běžné otevírací doby:

§  HLAVNÍ prodejna Nádražní 934, 691 03 Rakvice

pondělí – pátek        8:00 - 17:00

sobota                       8:00 - 11:00 

 

§  prodejna Klentnice 78, 692 01 Klentnice

pondělí - pátek         7:30 - 16:00

sobota                       8:00 - 11:00 


Se zachováním provozu prodejen a osobního odběru souvisí bezpečností opatření s cílem chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Povinností je nosit ochrannou roušku a dodržovat bezpečné vzdálenosti mezi osobami pohybujícími se na prodejnách.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.