Touchdown Quattro 100 ml

Totální herbicid pro hubení plevelů a nežádoucí vegetace.

ks
44,64 Kč cena s 21% DPH

Registrujte se a získejte 4% slevu na veškerý náš sortiment.

Nevíte si rady?
Obraťte se na našeho technologa

Účinná látka glyfosát 360 g/l Jak účinkuje? TOUCHDOWN QUATTRO obsahuje účinnou látku glyfosát, která je přijímána listy. Přípravek působí neselektivně jako listový systemický herbicid proti širokému spektru jednoletých a víceletých plevelů včetně pýru plazivého, pcháče osetu a mléče rolního před setím nebo výsadbou, před sklizní nebo na strniště. V rostlinách se rychle šíří. Po aplikaci na list aktivně rostoucích plevelů je TOUCHDOWN QUATTRO translokován do kořenů, stolonů, oddenků, což vede k totálnímu zničení rostliny. Proto je důležité, aby plevele dosáhly dostatečné plochy povrchu listů, zajišťující vstřebání přípravku. Optimální doba pro aplikaci proti vytrvalým plevelům je těsně před nebo na začátku květu. K dosažení dostatečné translokace přípravku TOUCHDOWN QUATTRO do oddenků, je vždy třeba počítat s kultivací nejdříve týden po aplikaci. Uvětšiny vytrvalých plevelů je třeba počkat s kultivací minimálně 7 dní. Při kontaktu s půdou se inaktivuje. Pro jaké rostliny je registrován? cesty mezi záhody nezemědělská půda (chodníky, kolem plotů, hřiště, aj.) půda (příprava před výsevem, výsadbou) réva vinná, ovocné sady (kromě broskvoní) Jak jej použít? postřikem na vzlešlé plevele (je přijímám zelenými částimi rostlin) přípravkem se v plné dávce ošetřuje jednou ročně přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty! aplikujte pozemně postřikem nedostatečné vypláchnutí aplikačního zařízení může způsobit poškození následně ošetřovaných rostlin přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován)

Souvisejíci výrobky

Mech stop  sáček s uchem 3 kg

Mech stop sáček s uchem 3 kg

od 70,00 Kč včetně DPH | cena za 3 kg

Na skladě

Detail
Mandelinka STOP 6 ml

Mandelinka STOP 6 ml

90,00 Kč včetně DPH | cena za 1 kus

Na dotaz

Detail
Decis Protech ovoce a zelenina 30 ml

Decis Protech ovoce a zelenina 30 ml

83,95 Kč včetně DPH | cena za 1 kus

Na dotaz

Detail
Přezimující škůdci STOP 250 ml

Přezimující škůdci STOP 250 ml

  • Novinka

103,65 Kč 90,75 Kč včetně DPH | cena za 1 kus

Na skladě

Detail
Spintor 50 ml

Spintor 50 ml

od 66,84 Kč včetně DPH | cena za 6 ml

Na skladě

Detail
Mospilan 20 SP 5x1,8 g

Mospilan 20 SP 5x1,8 g

79,00 Kč včetně DPH | cena za 1 kus

Na dotaz

Detail

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že od pondělí 4.5.2020 jsou prodejny PRONECO, s.r.o. i laboratoř opět v provozu dle běžné otevírací doby:

§  HLAVNÍ prodejna Nádražní 934, 691 03 Rakvice

pondělí – pátek        8:00 - 17:00

sobota                       8:00 - 11:00 

 

§  prodejna Klentnice 78, 692 01 Klentnice

pondělí - pátek         7:30 - 16:00

sobota                       8:00 - 11:00 


Se zachováním provozu prodejen a osobního odběru souvisí bezpečností opatření s cílem chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Povinností je nosit ochrannou roušku a dodržovat bezpečné vzdálenosti mezi osobami pohybujícími se na prodejnách.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.