CelluFluxx® P30

  • Kód výrobku: 4115002
  • Dostupnost: Na skladě
  • Doprava:
ks
3 799,40 Kč cena s 21% DPH

Registrujte se a získejte 4% slevu na veškerý náš sortiment.

Nevíte si rady?
Obraťte se na našeho technologa

Šetrnější filtrační materiál na bázi obnovitelné suroviny

POPIS PRODUKTU

CelluFluxx® jsou filtrační materiály z celulózy s různým stupněm jemnosti pro rozdílné požadavky filtrace vín, sektů a ovocných šťáv. Jedná se o vysoce čisté, chuťově neutrální práškové celulózy které se získávají ze znovu narůstající suroviny a proto jsou 100% organické.

Celulóza je biologicky odbouratelná a s tím také nejlépe vhodná pro hospodářské použití. Povolený podle platných zákonů a nařízení. Testován odbornou laboratoří na čistotu a kvalitu.

PRODUKT A ÚČINEK

Preparáty CelluFluxx® se můžou použít při filtraci vín, sektů a ovocných šťáv a to ve všech filtračních systémech samostatně nebo jako směs. Díky rozdílnému mletí a vláknitosti jsou CelluFluxx® vhodné pro každou filtraci. Protože mají přípravky CelluFlux® vláknitou strukturu mají enormně vysokou tlakovou odolnost, čímž se eliminuje proniknutí částic a vznik trhlin na filtračním koláči. V porovnání s křemelinou jsou filtrační celulózy velmi úsporné (až o 70% !) což silně redukujeme tvorbu odpadu. Neobsahují žádné silikáty, žádné krystalové částice jako křemelina, proto neohrožují zdraví.

V protikladu s minerálním filtračním materiálem nejsou CelluFluxx® abrazivní, tzn., že cenná zařízení jako např. čerpadla, dávkovací čerpadla a míchadla jsou optimálně šetřena. Tím dosáhneme mnohem vyšší použitelnosti při dlouhých filtracích. Snížíme tak ztrátu cenného produktu (nápoje). Bylo prokázáno, že CelluFluxx® - filtrační celulózy jsou šetrné k barvě a aroma.

Souvisejíci výrobky

eSan-Filterbeutel S 50 l

eSan-Filterbeutel S 50 l

od 4 152,72 Kč včetně DPH | cena za 50 l

Na skladě

Detail
Dicalite MF 2 Perlite

Dicalite MF 2 Perlite

43,56 Kč včetně DPH | cena za 1 kus

Na dotaz

Detail
CelluFluxx® F15

CelluFluxx® F15

od 3 678,40 Kč včetně DPH | cena za F45

Na skladě

Detail
Trub-ex Neu

Trub-ex Neu

od 1 621,40 Kč včetně DPH | cena za 10 kg

Na skladě

Detail
Trenolin® Filtro DF

Trenolin® Filtro DF

od 522,72 Kč včetně DPH | cena za 100 g

Na skladě

Detail
eSan-Filterbeutel B

eSan-Filterbeutel B

od 14 108,60 Kč včetně DPH | cena za 250 l

Na skladě

Detail