Dvouploškový korek, 44x23,5 mm, DDA-Noble, M.A.Silva

ks
5,20 Kč cena s 21% DPH

Registrujte se a získejte 4% slevu na veškerý náš sortiment.

Nevíte si rady?
Obraťte se na našeho technologa

Dvouploškový korek je technický uzávěr složený z vysoce kvalitního aglomerátu a dvou přírodních korkových plošek na obou stranách korku. Cena je uvedena za 1 kus. Je možné objednat pouze celé balení - 100 ks nebo 500 ks. Korek představuje ekonomickou variantu k přírodnímu korku. Je ideální pro vína rychlé spotřeby.Stejně jako u sektových korků se při výrobě  korkového granulátu u korků  používá čistící a sterilizační technologie SARA®.

Plošky z přírodního korku jsou k dispozici ve kvalitě Noble, Appeal, Pop a Prom. Třídění se řídí vizuální kvalitou plošek.

Standardní rozměry jsou 44x23,5 mm a 39x23,5 mm. U ostatních rozměrů dle domluvy.

Souvisejíci výrobky

Dvouploškový korek, 44x23,5 mm, DDC-Pop, M.A.Silva

Dvouploškový korek, 44x23,5 mm, DDC-Pop, M.A.Silva

od 351,20 Kč včetně DPH | cena za 100 ks

Na skladě

Detail

Na základě výjimky Ministerstva průmyslu a obchodu jsou prodejny PRONECO, s.r.o. v Rakvicích i Klentnici OTEVŘENY S OMEZENÍM v ZKRÁCENÉ otevírací době: Hlavní prodejna Rakvice: Pondělí - Pátek 8:00 - 15:00, Sobota – zavřeno, Prodejna Klentnice: Pondělí - Pátek 8:00 - 12:00, Sobota - zavřeno. Se zachováním provozu prodejen a osobního odběru souvisí bezpečností opatření s cílem chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Povinností je nosit ochrannou roušku a dodržovat bezpečné vzdálenosti mezi osobami pohybujícími se na prodejnách. Platba za zboží/služby je možná jen bezhotovostně (platba kartou, online platba kartou, bankovní převod).
Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.