Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kategorie
  • Polyclar® V

Polyclar® V

  • Kód výrobku: 4111117/50g
  • Dostupnost: Skladem 153 ks

Ke snížení polyfenolů


ks

123,42 Kč

s DPH (21%)

Adresa prodejny

Proneco
Klentnice 78
692 01


Otevírací doba

pondělí – pátek
7:30 – 16:30
sobota
8:00 – 11:00

Registrujte se a získejte 3% slevu na veškerý náš sortiment.

Toto zboží je možné odeslat přepravcem, nabízíme také osobní odběr.

Ve víně nerozpustný, zesíťovaný polymer ke snížení polyfenolů (PVPP = polyvinyl-polypyrrolidon)

POPIS VÝROBKU

POLYCLAR®V je speciálně vyvinutý preparát na ošetření vína. Je křížově zesíťovaný, nerozpustný polyvinylpolypyrrolidon k odstranění fenolových substancí a jejich oxidativních produktů ve víně. Účinná látka 100 % polyvinylpolypyrrolidon. Požadavek na čistotu je splněn podle nařízení (EU) č. 3220/90. Vyšší adsorpce díky lepšímu zpracování, selekci a jemnému roztřídění zrn.

PRODUKT A ÚČINEK

Díky důslednému, dalekosáhlému rozvoji se podařilo zajistit pomocí jemného rozdělení velikosti zrn větší možnosti adsorpční plochy. Tím se umožní odstranění fenolových látek jednoduchým a správným způsobem, bez nepříznivé změny celkové struktury vína. Již při použití malého množství Polyclaru®V se schopnost oxidace vín silně sníží, což má za následek úsporu kyseliny siřičité. Víno se nerozkládá tak rychle, udrží si mnohem déle svoji světlou barvu a především svoji svěžest. Ve vínech z mechanicky silně zatížené a nezralé suroviny se odstraní rozpuštěné drsné třísloviny z peciček a třapin. Při ošetření vysoce barevných vín dochází k odstranění oxidačních reakčních produktů, což činí Polyclar® V zajímavým také pro základní víno na přípravu sektů.

Produktový list Polyclar® V

Nevíte si rady? Pomůžeme vám.

Ing. Radek Žouželka

+420 602 553 941

Ing. Radek Žouželka, technolog