Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kategorie
  • Spiriferm Arom

Spiriferm Arom

  • Kód výrobku: 4320003/20g
  • Dostupnost: Skladem 1139 ks

Kvasinky pro plynulé prokvášení pálenkových kvasů


ks

47,15 Kč

s DPH (15%)

Adresa prodejny

Proneco
Klentnice 78
692 01


Otevírací doba

pondělí – pátek
7:30 – 16:30
sobota
8:00 – 11:00

Registrujte se a získejte 3% slevu na veškerý náš sortiment.

Toto zboží je možné odeslat přepravcem, nabízíme také osobní odběr.

Spiriferm Arom je silně kvasící suchá čistá kvasinka se zvýrazňujícími, aroma uvolňujícími vlastnostmi. Jedná se o kvasinky Saccharomyces cerevisae (var. baynaus).

Spiriferm Arom zajišťuje bezpečné prokvašení kvasů a moštů také při teplotě kvašení okolo 15 °C.

Povolený podle současných platných zákonů a nařízení. Kontrolováno odbornou laboratoří na čistotu a kvalitu.

CÍL POUŽITÍ

Kvasinkový kmen suchých čistých kvasinek Spiriferm Arom se selektoval zcela cíleně podle požadavků ovocných pálenic. Samozřejmostí je vysoká tolerance na alkohol při nepatrné pěnivosti.

Úplné prokvašení podporuje aroma pálenkových kvasů a moštů při výrobě velmi aromatických destilátů. Spiriferm Arom je schopný uvolnit velmi mnoho aromatických ovocných látek a zajišťuje, dle výchozího materiálu, intenzivní, rozmanitou paletu aromat.

POUŽITÍ

Spiriferm Arom se rehydruje v 5 až 10násobném množství směsi kvasu/vody 11 (vlažné), tzn. rozmíchat a ca. 25 minut nechat bobtnat. Abychom eliminovali teplotní šok přivedeme kvasinkovou suspenzi za současného přidávání rmutu nebo moštu na potřebnou teplotu. Tak může být eliminován teplotní šok a odumření kvasinek. Po přidání do kvasné nádrže zákvas dobře promíchejte!

Nevíte si rady? Pomůžeme vám.

+420 602 553 941