Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kategorie
  • Metavin®

Metavin®

  • Kód výrobku: 4112005
  • Dostupnost: Není skladem

Šetrně esterifikovaná kyselina metavinná


ks

692,12 Kč

s DPH (21%)

Registrujte se a získejte 3% slevu na veškerý náš sortiment.

Toto zboží je dostupné pouze na objednávku.

POPIS VÝROBKU

METAVIN® je připraven esterifikací kyseliny vinné na kyselinu metavinnou. Esterifikace je vedená tak, aby bylo dosaženo stabilizačních účinků proti vypadnutí vinného kamene. Použití výrobku je povoleno současnými platnými předpisy SRN. Čistota a kvalita odpovídá kritériím vinařského zákona SRN a interním normám firmy ERBSLÖH Geisenheim. Kvalita je zaručena certifikátem podle ISO 9001.

ÚČEL POUŽITÍ

Dlouhodobé zabránění vypadávání vinného kamene.

PRODUKT A ÚČINEK

Ošetření vína tímto preparátem zabrání tvorbě krystalů vinného kamene.

METAVIN® zabraňuje růstu submikroskopických zárodků krystalu vinného kamene, zabezpečuje stabilitu proti vypadávání vinného kamene u normálních vín na 6–9 měsíců. Délka tohoto období je však silně závislá na množství rozpuštěného vinného kamene ve víně METAVIN® OPTI, který má dlouhodobější stabilizační účinky. METAVIN® nedoporučujeme používat tam, kde se víno tepelně ošetřuje, protože působením tepla ztrácí svoje účinky. I v tomto případě doporučujeme použít METAVIN® OPTI, kterému tepelné ošetření nevadí.

Produktový list Metavin®

Nevíte si rady? Pomůžeme vám.

Ing. Radek Žouželka

+420 602 553 941

Ing. Radek Žouželka, technolog